Dolní Krupá


Kronika obce – paralelní s webem Dolni-Krupa.cz

Včelky přilétly domů k paní ředitelce Haně Markové

Posted By on 27.2.2014

Určitě si všichni vzpomenete, že koncem loňského roku vznikl v naší obci dětský klub pod vedením paní Stáni Matulové z Bílé Hlíny. A možná alespoň někteří ještě vzpomenou, že ve staré škole bydlela mnoho let paní Hana Marková, ředitelka malotřídky v Dolní Krupé, o které bylo známo, že měla svoje žáčky opravdu ráda. A děti měly moc a moc rádi svoji paní ředitelku. Jistě by měla radost, že její byt je nyní zčistajasna najednou plný malých dětí.

   

    

Ve čtvrtek 27.února to tam opravdu bzučelo jako v úle. Byla zde schůzka dětského klubu v Dolní Krupé, který již má i své jméno: Včelky. Příprava vyklizeného bytu pro účely dětského klubu začala v pondělí, a ve čtvrtek už zde dovádějí děti i maminky. Zprovoznění zahrnovalo také kompletní vymalování všech prostor a to i včetně výzdoby, jejíž části vidíte i na některých fotografiích. Práce realizovali sami manželé Matulovi, avšak notně pomáhaly i maminky dětí, které budou klub navštěvovat.

   

Program klubu je pestrý, což dokládá i snímek s programem do konce tohoto školního roku.

     

A nakonec ještě kromě dovádění, také i jeden obrázek, na kterém mají při malování všichni velmi seriózní a soustředěný výraz.


Comments

Leave a Reply